Hrvatska numizmatika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti

2 posters

Go down

Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti Empty Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti

Postaj  robertl pet sij 06, 2012 1:43 pm

Da netko od vas drži novčanice po zidovima? Meni je bio cilj da mogu gledati što skupljam, pa ih nisam htio stavljati u albume ili sl. pa sam ih počeo svrstavati u grupe i stavljati u staklene okvire za slike. Sada polako nastaje izložba novaca na stubištu.
Jedino što mi se neke novčanice u tim okvirima pomaknu (propadnu). Ne znam kako ih fiksirati, a da ne koristim selotejp ili neka druga ljepila.
Ideje su dobrodošle Very Happy
robertl
robertl

Broj postova : 22
Join date : 03.12.2011
Age : 55

[Vrh] Go down

Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti Empty Re: Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti

Postaj  braman pet sij 06, 2012 7:54 pm

Probaj sa HAVIDOM za poštaske marke ili sa foto uglovima

braman

Broj postova : 109
Join date : 13.02.2011

[Vrh] Go down

Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti Empty Re: Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti

Postaj  robertl sub sij 07, 2012 9:56 am

hvala za savjet, baš sam se danas sjetio tih foto uglova i kupio ih Very Happy
robertl
robertl

Broj postova : 22
Join date : 03.12.2011
Age : 55

[Vrh] Go down

Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti Empty Re: Novčanice u okvirima mi se pomiču.... tražim ideju kako rješiti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.