Hrvatska numizmatika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic

3 posters

Go down

Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic Empty Re: Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic

Postaj  patema2003 pet oľu 22, 2013 2:22 pm

Imam kovanicu od 20 lp iz 1999. gdje nedostaje peteljka lista ispod broja 20 i na stražnjoj strani list masline nije spojen sa maslinom kao na drugim kovanicama.Isto tako imam kovanicu od 20 lp iz 2007. gdje takoďer nedostaje peteljka lista ispod broja 20. Pošto sam nova na ovom području zanima me da li takve kovanice imaju neku vrijednost. Hvala

patema2003

Broj postova : 1
Join date : 22.03.2013

[Vrh] Go down

Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic Empty Re: Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic

Postaj  natko sri oľu 27, 2013 4:38 pm

Nemaju nazalost nikakvu. Uobicajene su pojave na vise godista. U principu to su male varijante kalupa, a viskovi metala koji su isto relativno cesti su samo greske, tj ostecenja kalupa.
natko
natko

Broj postova : 259
Join date : 13.02.2011
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic Empty Re: Neke od gresaka i/ili posebnosti na Hrvatskim kovanicama, donacija fotografija i informacija od gosp.I.Smolic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.