Hrvatska numizmatika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka - identifikacija i procjena usput

3 posters

Go down

Njemačka - identifikacija i procjena usput Empty Njemačka - identifikacija i procjena usput

Postaj  MinesweePer sri vel 16, 2011 9:33 pm

Njemačka - identifikacija i procjena usput 16022011079.th



Prema Picku je ne najdnem nigdje pa ako može identifikacija i procjena. Wmk: križevi, kvaliteta: VF+
MinesweePer
MinesweePer

Broj postova : 259
Join date : 15.02.2011
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Njemačka - identifikacija i procjena usput Empty Re: Njemačka - identifikacija i procjena usput

Postaj  zviscevic sri vel 16, 2011 9:53 pm

MinesweePer je napisao/la:Njemačka - identifikacija i procjena usput 16022011079.th



Prema Picku je ne najdnem nigdje pa ako može identifikacija i procjena. Wmk: križevi, kvaliteta: VF+

Mislim da ovo spada pod "željezničke" novčanice (Deutsche Reichsban). Ne vjerujem da je to uvršteno u Krause. Mislim da odgovor možeš pronaći na http://www.banknotesworld.com/ - potrebno se registrirati i onda je moguće pregledavati njihovu galeriju novčanica (koja je inače odlična).

Vjerujem da je to tamo uvršteno i da ima podataka o vrijednosti.
zviscevic
zviscevic
Admin

Broj postova : 749
Join date : 12.02.2011
Lokacija : Kastav, Hrvatska

http://www.monetalis.hr

[Vrh] Go down

Njemačka - identifikacija i procjena usput Empty Re: Njemačka - identifikacija i procjena usput

Postaj  MinesweePer sri vel 16, 2011 10:14 pm

Hvala, moj njemački je užasno slab tako da tamo ništa ne razumijem, osim da me u galeriju ne puste jer nemam dovoljno prava (valjda zato što sam novi član foruma), a ovu novčanicu sam sada i na e-bayu našao, vrijedi kojih 10ak kuna, ako i toliko Smile
MinesweePer
MinesweePer

Broj postova : 259
Join date : 15.02.2011
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Njemačka - identifikacija i procjena usput Empty Re: Njemačka - identifikacija i procjena usput

Postaj  markoivicmail pon vel 21, 2011 9:35 pm

ovo je njemačka novčanica iz Velike krize 1923. godine. ne vrijedi puno. I sam posjedujem 100 000 maraka i 2 000 000 maraka također iz 1923. Minimalne su vrijednosti jer su tiskane u milijunskim primjercima. nadam se da će ti odgovor pomoći.

markoivicmail

Broj postova : 35
Join date : 19.02.2011
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

Njemačka - identifikacija i procjena usput Empty Re: Njemačka - identifikacija i procjena usput

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.