Hrvatska numizmatika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

4 posters

Go down

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Empty Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

Postaj  zviscevic sri pro 21, 2011 10:20 pm

zviscevic
zviscevic
Admin

Broj postova : 749
Join date : 12.02.2011
Lokacija : Kastav, Hrvatska

http://www.monetalis.hr

[Vrh] Go down

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Empty Re: Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

Postaj  dule1238 čet pro 22, 2011 10:12 am

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Imgok
Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Img0001nyt

Moram naci i 2 dinara, negdje sam ih zaturio... Kakva je vaša procjena stanja ovih kovanica?

dule1238

Broj postova : 15
Join date : 16.12.2011
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Empty Re: Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

Postaj  natko čet pro 22, 2011 4:14 pm

Bome su se fino prodali. Ne razumijem lot 1095, u cemu je stvar?

Dule, 50 para Fine, 1 dinar VF, s tim da izgledaju cisceni.
natko
natko

Broj postova : 259
Join date : 13.02.2011
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Empty Re: Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

Postaj  dule1238 čet pro 22, 2011 4:28 pm

Nisu cisceni 100 %. Ne volim ciscenje i izglancane kovanice. Smile
A ni ja ne razumijem ovaj lot 1095. Ne izgledaju posebno. Mislim da ih je relativno puno otkovano... Kužim one gore i dole ali bas ovaj od jednog dinara je isti ko ovaj moj...

dule1238

Broj postova : 15
Join date : 16.12.2011
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Empty Re: Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

Postaj  almingbg pet pro 23, 2011 7:24 am

Slažem se sa natkovom procjenom kvaliteta - 50 para fine (nema kose, izlizano uho), 1 dinar vf (malo vise detalja vidljivo).

I meni 1 dinar izgleda kao da je ciscen - tesko je reci bez kovanice u ruci. Možda su linije na kovanici samo ogrebotine...
almingbg
almingbg

Broj postova : 168
Join date : 05.03.2011

[Vrh] Go down

Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo Empty Re: Jugoslavenska, crnogorska i srpska numizmatika na 10. aukciji aukcijske kuće Maisson Palombo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.